O nás

Profesionálny a odborný dodávateľ plochých striech

Naša firma Izol-tech s.r.o. vznikla na základe 15 ročných skúseností a získaných osvedčení v oblasti izolácií plohých striech. Našou prioritou je renovácia starých zatekajúcich plohých striech ale aj šikmých striech, izolácie plochých striech novostavieb a hydroizolácií základov. 

Rekonštrukcia je vačšinou prevádzaná bez demontáže pôvodnej krytini aplikáciou asfaltových pásov natavovaných pomocou plameňa bez ďalšieho mechanického kotvenia. 

Naše hlavné hodnoty

Práca, ktorú vykonávame je zároveň naším koníčkom a preto oceníte aj jej výsledok. A my sa zas potešíme vašej spokojnosti. Na prvom mieste je u nás kvalita, rýchlosť a spokojnosť zákazníka. 

Flexibilný rozvrh

Sme vždy tam, kde nás potrebujete. Presvedčte sa o tom sami.

Cenová dostupnosť

Naše ponúkané služby sú nadštandarné a cenovo dostupné.

Špeciálna ponuka

Vieme sa dohodnúť s našimi klientami k ich spokojnosti.

Naša vízia

Keďže sa strecha buduje a následne rekonštruuje na niekoľko desiatok rokov, jej oprava by sa mala previesť v súlade s najnovšími trendmi. Naša firma spĺňa všetky kritéria kvalitného materiálu, ktorý vám zabezpečí kvalitu na dlhé roky. Na prvom mieste je u nás kvalita, rýchlosť a spokojnosť zákazníka. Našou predstavou je okrem zabezpečenia technických záležitosti aj korektná komunikácia so zákazníkmi.